Dviračių laikikliai akcijos

Dviračių laikikliai akcijos

 Dviračių laikikliai akcijos, kas tai? Šiuolaikinis apsipirkinėjimas neįmanomas be nuolaidų. Todėl kategorija “Akcijos ir Nuolaidos” yra skirtas informacijos pateikimui apie taikomas akcijas ir nuolaidas. Dviračių laikikliai akcijos – tai visų pirma yra būdas kaip gerą daiktą nusipirkti pigiau.

Išankstinio užsakymo paslauga

Šiandien kiekvienas pirkėjas ieško galimybių kaip nusipirkti pageidaujamą prekę pigiau. Ir tai yra labai normalu. Tačiau, pardavėjas privalo pelningai pardavinėti prekes, nes priešingu atveju bankrutuos. Jis negali beatodairiškai mažinti savo antkainio ir prekės kainos. Štai čia mes turime įtemptą situaciją.

Mes dirbame tiesiogiai su prekių gamintojais. Todėl galime pasiūlyti netradicinius šios situacijos sprendimo būdus. Mes sukūrėme ir siūlome  – Išankstinio užsakymo paslaugą.

Kas tai? Kokia jos nauda? Išankstinio užsakymo paslauga, tai abiejų pusių (pirkėjo ir pardavėjo) kompromisas. Pirkėjas užsako prekes ir už jas apmoka, o pardavėjas užsakytas prekes pristato per 30 darbo dienų.

Kaip gaunama nuolaida? Nuolaida susideda iš kelių dedamųjų:

  • Pardavėjui nereikia naudoti apyvartinių lėšų ar kreditinės linijos;
  • Pardavėjas turėdamas didelį pristatymo terminą gali ženkliai lengviau koreguoti prekės pristatymą (užsakytą prekę pridėti prie kitų prekių ar ieškotis ženkliai pigesnio pristatymo būdo), o transportas labai įtakoja galutinę prekės kainą;
  • Pardavėjas jau turi garantuotą pirkėją ir jam nereikia investuoti papildomų pinigų į naujų pirkėjų paiešką, todėl papildomai susimažina antkainį;
  • Prekės nereikia sandėliuoti pardavėjo sandėlyje, taip sumažinant sandėliavimo kaštus;

Įvertinus aukščiau pateiktas sąlygas gaunama suma pinigų, kuri yra atiduodama pirkėjui kaip nuolaida. Tokiu būdu laimi abi pusės: pirkėjas prekę nusiperka pigiau, o pardavėjas parduoda prekę.

Pasinaudoti šia paslauga yra labai paprasta. Išankstinių užsakymų kategoriją rasite tituliniame puslapyje arba parduotuvės kairėje pusėje esančiame kategorijų stulpelyje. Šioje kategorijoje yra pateikiamos visos prekės kurios taikoma ši paslauga. pasirinkus pageidaujamą prekę prašome ją “atidaryti”. “Atidarius prekę” šalia pagrindinio paveiksliuko, Jūs rasite pasirinkimo laukelį ” Pirkimo būdas”. pasirinkus pirkimo būdą automatiškai bus pakeista prekės kaina ir Jūs galėsite matyti kiek sutaupote.

Paskubėkite pasinaudoti “Išankstinio užsakymo paslauga”- tai puikus būdas sutaupyti